Międzynarodowy Tydzień E-książki 2020

IBUK Libra w Międzynarodowym Tygodniu E-książki

przedstawia nowe funkcje

Czy znasz już IBUKA Librę? Czy wiesz jakie to proste, aby mieć dostęp do dziesiątek, a nawet setek e-książek z dowolnego miejsca na ziemi, w wybranym przez Ciebie czasie, za darmo? IBUK Libra to nie tylko e-czytelnia PWN,  to zaawansowane narzędzie do pracy z tekstem, gdzie możesz robić notatki, czy tworzyć cytowania do pracy semestralnej, bądź dyplomowej.

W pierwszym tygodniu marca obchodzimy Międzynarodowy Tydzień E-książki. Nasza biblioteka udostępnia zasób e-książek, które możecie czytać bez ograniczeń czasowych i geograficznych, bez kar za nieterminowy zwrot, wreszcie bez potrzeby pobierania aplikacji. Wystarczy urządzenie obsługujące HTML5.

Jeśli korzystasz już z IBUKA Libry i znasz to narzędzie, to mogą Cię zaskoczyć nowe funkcje. Od niedawna dostępne jest cytowanie oraz tworzenie tzw. projektów z poziomu półki MyIBUK, do której dodajesz czytane książki. Sprawdź w instrukcji jak to zrobić krok po kroku tutaj.

Zapraszamy do korzystania. Świętuj Międzynarodowy Tydzień E-książki z IBUKIEM Librą i poznaj nowe funkcje już dzisiaj.

 

 

Przypominamy, że dostęp do publikacji spoza sieci uczelnianej na stronie libra.ibuk.pl. Unikalny kod PIN do zdalnego logowania można otrzymać w Bibliotece.


Data publikacji: 02 marca 2020


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Galerie zdjęć

wszystkie galerie